Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Koszty wysyłki
 
     
Koszty wysyłki  

Koszt wysyłki kurierskiej na terenie kraju za zakup towarów o łącznej wartości do 500zł brutto wynosi 21zł. Koszt wysyłki kurierskiej na terenie kraju za zakup towarów o łącznej wartości powyżej 500zł brutto wynosi 0zł.  Koszt zapakowania wliczony jest w cenę towarów. Podatek VAT wliczony jest w cenę wysyłki. Koszt wysyłki zagranicznej w ramach Unii Europejskiej wynosi 123 zł za opakowanie o maksymalnej wadze do 30 kg.

 

Formy   płatności  

1. Przedpłata na konto  winna być dokonana w przeciągu 7 dni od zakupu. W tytule wpłaty należy podać login podawany przy rejestracji na stronie sklepu oraz numer zamówienia. Towar zostanie dostarczony do Państwa po stwierdzeniu wpływu środków za zamówiony towar i ewentualne koszty przesyłki. Dane do wpłaty:  

                      BUBUMARKET Spółka Cywilna

                       Bartosz Oziębło, Monika Oziębło

                       Giedajty, ul.Kwiatowa 6 11-042 Jonkowo

                      Nr. konta LUKAS Bank o/ Olsztyn:  

                       52194010763043094100000000  

  2. Wysyłka za pobraniem realizowana wyłącznie w stosunku do przesyłek realizowanych w granicach Polski. Koszty towaru i transportu  płacone są kurierowi w czasie odbioru przesyłki.   

W sklepie bubumarket.pl możecie Państwo kupić materace Hevea Tanio! Materac Hevea Junior jest dostępny we wszystkich rozmiarach. Wszystkie meble Troll promocja nadal obowiązuje. Materace lateksowe tanio tylko w naszym sklepie. Dodatkowo jeśli chcecie kupić najlepsze materace tanio to tylko tutaj. Zapraszamy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl